• 0
  • 0

    אין מוצרים בעגלת הקניות.

איך גורמים לעובד להרגיש בבית במקום העבודה?

אוק 09, 2018

העובד אינו רק מספר או משאב המספק תפוקה. לכל עובד יש את הצרכים שלו, הייחודיות שלו, התרומה שלו לארגון.

שהעובד יישאר בארגון לאורך זמן כדאי לך כמעסיק לעשות את המאמץ הקטן הנוסף כדי לגרום לו להרגיש בבית. עובד שמרגיש בבית מחויב יותר למקום העבודה, יישאר בו לאורך זמן רב יותר, יהיה מחויב יותר ואכפתי יותר.

הבאנו כאן מספר הצעות שנועדו לסייע לך לגרום לעובד להרגיש יותר בבית מתוך הסתכלות רחבה על העובד ועל צרכיו.

  1. תשומת לב לצרכים ייחודיים של העובד. לדוגמה אם העובד שלך שייך לאוכלוסייה הרוסית או הערבית – האם דאגת לו למקלדת מותאמת? רכישת מקלדת מיוחדת מותאמת עבור העובד שלך היא מטלה קטנה עבורך אך בעלת ערך גדול עבור העובד, דוגמה – מקלדת מולטימדיה רוסית / ערבית, צרכים ייחודים של העובד הם גם כאלו המסתכלים על מצבו הפיזי. עבור עובדים הסובלים מבעיות וכאבים ביד עקב שימוש מרובה מומלץ להשתמש בעכבר ארגונומי M570, יש בכך יתרון כפול העובד עבורו רכשת עכבר ארגונומי גם מרגיש שדואגים לרווחתו וגם יכול לעבוד בצורה אפקטיבית יותר.
  2. דרך נוספת שיכולה לגרום לעובד שלך להרגיש בבית היא לגרום לסביבת העבודה שלו להיות נעימה וביתית יותר. כל נושא הנראות בסביבת העבודה החל מלוחות הממו בהם משתמשים לדוגמה. במקום לרכוש לוח ממו רגיל אפשר לרכוש לוח ממו מעוצב, במקום לסבול משולחנות עם כתמי קפה אפשר לדאוג לתחתיות לכוסות כדי שממש כמו בבית, המרחב יישאר נקי ונעים ובדיוק כמו שבבית גם בחדר עבודה אנחנו דואגים לעציץ שיפרח וייתן תחושה נעימה אתה יכול לדאוג לקקטוס קטן על שולחנות העובדים, לעציץ שולחני שלא זקוק לשמש אבל נותן תחושה של בית. השקעות קטנות, תועלת גדולה.
  3. מה עוד אפשר לעשות כדי שהעובד ירגיש בבית? כמו שבבית אנחנו דואגים שיהיה לנו את הקפה שאנחנו אוהבים, את העט שנוח לנו לכתוב בה, את פתקי הממו שמונחים בדיוק איפה שאנחנו צריכים כדי שאם ניזכר במשהו נוכל ישר לכתוב, מציעים לך לעשות אותו הדבר בדיוק במשרד… להזמין את הקפה שהעובדים אוהבים, לדאוג לכוסות נייר לקפה, לגוון בסוגי העטים שאתה מזמין כדי שלכולם יהיה נוח, לדאוג שסביבת העבודה תהיה נקייה וריחנית, אם בדאגה הבסיסית לסבון לניקוי כלים ואם במעט יותר מבשם אוויר כדי שכל המשרד יהיה ריחני.
  4. וכמובן שכל נושא היחס האישי לאירועים שונים בחייו של העובד – לא רק הרמת כוסית בחגים אלא גם ברכה ליום ההולדת, מתנה קטנה, שי לילד שעולה לכיתה א’ או לרגל חתונה של עובד, או חס וחלילה במקרים של אבל במשפחה לתת את תשומת הלב, היחס האישי, הסיוע אם נדרש.

 

ההשקעה בעובד משתלמת לשני הכיוונים, אנחנו ב-office&more נשמח לעמוד לשירותך, גם באספקת מוצרים שונים ובאם ישנן הצעות או בקשות למוצרים שכרגע לא מופיעים באתר.

הרשמה / התחברות