• 0
  • 0

    אין מוצרים בסל הקניות.

ביטוח משרד – אל תזניחו אותו

נוב 11, 2019

הפרסומות ברדיו דואגות שלא נשכח לבטח את הבית, את האוטו, את תכולת הדירה. מה שלא כולם חושבים עליו הוא שגם את המשרד רצוי, ובעצם הכרחי, לבטח. אז מה זה בעצם ביטוח משרד, במה הוא שונה מכל ביטוח אחר שאתם מכירים, ולמה אתם תודו לעצמכם על הרגע בו החלטתם לבטח את המשרד? כל המידע נמצא כאן.

עולם הביטוח הוא עולם מבלבל של מונחים שלא בהכרח אומרים לנו הרבה. בכתבה הבאה ננסה להבהיר את מרכיבי הביטוח המשרדי, כדי שתוכלו לדעת בדיוק מה אתם רוכשים, ומה זה נותן לכם.

ביטוח מבנה ותכולה: לא שונה בהרבה ממה שאתם מכירים מעולמות הביטוח האחרים. מרכיב זה של הביטוח מכסה נזקים למבנה עצמו ולכל מה שהוא מכיל, החל ברהיטים וכלה בציוד משרדי. כבעלי משרד אתם בהכרח מחזיקים במכשור אלקטרוני ששוויו לא מבוטל – מחשבים ניידים או נייחים, טלפונים, מדפסות ושאר מכשירים חיוניים בלעדיהם העסק שלכם לא יכול להתקיים. במקרה של נזק או אבדן, עלויות השלמת החוסרים הן הוצאה שתתקשו להתמודד איתה.

קחו בחשבון שהיום, בעידן האינטרנט והמשרד הדיגיטלי, הציוד שלכם הוא לא רק פיזי. חלק ניכר מהנכסים שלכם מגובים בענן, ברשת, ולכן חשוב שהביטוח המשרדי שאתם רוכשים יכסה גם אובדן מידע ממערכות ממוחשבות ושחזור מאגרי מידע. אלה עלולים להגרם בזדון, אך גם בשל מתח יתר או נזק פיזי בדמות שריפה הוא הצפה.

עוד כיסוי חיוני לבעלי עסק הא ביטוח אובדן הכנסה, המגן מפני אובדן הכנסה כתוצאה מנזקים שונים או פריצות. לצדו יש לרכוש גם ביטוח חבות מעבידים וביטוח חבות צד ג’, כאשר הראשון מכסה נזק פיזי שנגרם לעובד במהלך עבודתו, והשני מכסה נזקים פיזיים שנגרמו לצד שלישי בזמן שנכחו במשרדכם.

בנוסף לכל המרכיבים הסטנדרטיים, יש לקחת בחשבון גם סכנות מסוג “לי זה לא יקרה” – אף אחד לא חושב שייקלע לרעידת אדמה או נזקי טבע שונים, ובכל זאת, זה קורה. מיקומה הגאוגרפי של ישראל על גבול השבר הסורי-אפריקאי שם אותה במקום פגיע לרעידות אדמה, ושכיחותן במחוזותינו בהחלט הולכת וגוברת עם השנים. ביטוח משרדי המכסה נזקי רעידות אדמה יגן עליכם במקרה פגיעה מסוג זה. עוד חשוב להשקיע ולרכוש ביטוח המכסה נזקי טבע אחרים כגון שיטפונות, סופות ונזקי מבנה אחרים.

בכל הנוגע לנזקי מבנה, מדובר בין השאר נזקי צנרת וחשמל. ביטוח משרדי איכותי ידאג גם לספק לכם שירותי חירום שונים, כגון שמירות, פריצות מנעולים וניהול תקלות או איתור נותני שירות.

מעטפת ביטוחים כוללת הינה השקעה בעלת ערך עצום לכל עסק ומשרד, במיוחד כאשר הצוות שמספק את השירות מקפיד על יחס אישי וישיר לכל פניה ולכל מבוטח. פנו לסוכן המתמחה לצורך בחירת הביטוח המתאים בדיוק לצרכים העסקיים שלכם.

 

הרשמה / התחברות