• 0
  • 0

    אין מוצרים בסל הקניות.

רעיונות למתנות מקוריות ללקוחות

יונ 25, 2019

בעלי עסקים, עונת החגים מתקרבת אבל אתם לא יודעים איזו מתנה לשלוח ללקוחות שלכם? מה כדאי? שוב בקבוק יין? אולי איזה מארז שוקולדים מפנק? קצת בנאלי, לא? מצד אחד אתם רוצים להעניק ללקוחות שלכם מתנה שימושית, אבל מצד שני אתם לא רוצים שהם יקבלו מתנה זהה משאר נותני השירות שלהם…

אז איזו מתנה תוכל לבדל אתכם משאר העסקים/נותני השירות של אותם לקוחות, ותגרום לכם לזרוח, אך יחד עם זאת להיות סופר שימושית? קבלו המלצה למספר מוצרי פרסום למשרד ומתנות שכל לקוח ישמח לקבל, ועל הדרך יתרמו לפרסום העסק שלכם!

 

ספלים ובקבוקים ממותגים – אין לקוח שלא ישמח לקבל ספל מפנק לשתייה חמה או בקבוק תרמי איכותי ומעוצב, המאפשר שמירה על חום/קור השתייה לאורך זמן. נכון, לא מדובר במתנה הכי מקורית בעולם, אבל ספל או בקבוק ממותג הנושא את שם העסק שלכם והלוגו, בהחלט מהווה מתנה פרקטית ושימושית, שגם תשמח את הלקוחות שלכם, וגם תתרום לפרסום שלכם ולהישארותכם בתודעת הלקוח, על בסיס יומי. נסו לבחור בספל בעיצוב מיוחד או בבקבוק מעוצב ומגניב, שיבדל אתכם בכל זאת, במידה והלקוחות יקבלו מתנה זהה מבעל עסק אחר.

עכבר אלחוטי ממותג או כרית למקלדת בעיצוב אישי – בעידן הדיגיטלי קשה עד כמעט בלתי אפשרי למצוא אנשים שאינם משתמשים במחשב על בסיס יומי, לכן עכבר אופטי אלחוטי, המכיל את שם העסק והלוגו שלכם, בהחלט יהווה מתנה אידאלית לכל לקוח, וכך גם כרית למקלדת בעיצוב אישי שלכם. מדובר בפריטים שגם מקלים על עבודתם של הלקוחות שלכם (עכבר אלחוטי ללא התעסקות עם חוטים וכבלים וכרית למקלדת המאפשרת הקלדה נוחה ובריאה לכף היד).

עמדת טעינה ניידת – ה-פתרון המושלם לכל משרד שאתם עובדים איתו! בכל משרד, ישנם עשרות עובדים ולכל אחד מהם לפחות טלפון סלולרי אחד. הבעיה היא שלעיתים קרובות, מרבית האנשים שוכחים להביא איתם מטען לסלולרי או שאין מספק שקעים פנויים במשרד – לא עוד! רכישת עמדת טעינה ניידת ללקוחות שלכם, המאפשרת הטענה של מספר מכשירים במקביל, בהחלט תהווה פתרון יצירתי ללקוחות שלכם ולעובדים שלהם. וכמובן, אל תשכחו להטביע את שם העסק והלוגו שלכם על המתנה – שלא ישכחו ממי הם קיבלו אותה ????

מכונת קפה מפנקת – טוב, אמנם מדובר במתנה קצת יקרה, אך היא בהחלט שווה את ההשקעה, ותגרום ללקוחות שלכם ולעובדים שלהם להיות אסירי תודה. הרי מי לא אוהב קפה איכותי ומשובח? מכונת קפה ללקוחות שלכם, בצירוף מדבקה עם שם העסק והלוגו שלכם,  תזכיר להם אתכם בכל יום ותגרום לכם להישאר בתודעה תמיד.

שעון קיר מעוצב בתוספת משפט מעורר השראה – כל מקום עבודה צריך שעון. מעבר לעובדה שמדובר בפריט שימושי מאוד וכזה שתמיד נחוץ, מדובר גם בפריט המשמש כאקססורי שבהחלט יכול לשדרג את מראה המשרד ואת האווירה שבו. בחירה בעיצוב שעון קיר בתוספת משפט מעורר השראה, בצירוף שם העסק והלוגו שלכם, כמתנה ללקוחות שלכם, היא בהחלט מתנה מקורית וייחודית שאין ספק שיזכרו אותה!

הרשמה / התחברות