• 0
  • 0

    אין מוצרים בסל הקניות.

תנאי שימוש ותקנון

 

להלן רשימת הישובים למבצע “גברעם למשרד עוטפים את העוטף” :

יישובי עוטף עזה, קרית גת, קרית מלאכי, שדרות, אשקלון, באר שבע, אשדוד, נתיבות, אופקים, גן יבנה, מועצה אזורית מרחבים, יישובי מרחב מרכז הנגב, יישובי מרחב לכיש.

 

תנאי שימוש ותקנון
אתר אינטרנט “גברעם למשרד”
מקבוצת גברעם מעטפות איכות בע”מ

1. בעצם השימוש וביצוע פעולות באתר, בכל צורה שהיא, הנך מצהיר/ה ומאשר/ת כי קראת בעיון, הבנת ואת/ה מסכים/מה ומקבל/ת על עצמך את תנאי השימוש וכי לא תהיה לך ו/או למי מטעמך כל טענה, דרישה ו/או תביעה נגד חברת גברעם מעטפות איכות בע”מ (להלן: “גברעם” ו/או “החברה”), מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות מפורשות שניתנו בהתאם לתנאי השימוש. במקרה בו אינך מסכים לאמור בהסכם זה הנך נדרש ללא כל דיחוי לחדול מלעשות כל שימוש באתר.

2. המונח “משתמש/ת” משמעו כל אדם המפורט בסעיף 5 העושה שימוש באתר זה בכל דרך וצורה שהיא.

3. תנאי השימוש וכל הפעולות באמצעות האתר נשלטים על ידי חוקי מדינת ישראל וכפופים לדין הישראלי בלבד. לבית המשפט המוסמך בת”א סמכות שיפוט מקומית ייחודית בלעדית, בכל עניין ומחלוקת הנוגעים לתנאי השימוש, לשימוש או לכל עילה שמקורה בפעולה שהתבצעה באמצעות באתר.

4. פרטי העוסק:
• גברעם מעטפות איכות בע”מ,
• ח.פ. 512061995.
• ד.נ חוף אשקלון, 7913000.
• טלפון: 08-6754101. פקס: 08-6731070.
• דוא”ל: sales@hamaayan-gm.co.il

5. מי יכול לבצע פעולות באתר – “משתמש”
5.1. כל בגיר מעל גיל 18 שבבעלותו כרטיס אשראי המונפק והתקף בישראל והשייך לאחת מחברות האשראי בישראל כגון – ויזה כ.א.ל., וויזה, ישראכרט, מאסטר קארד, ולאומי קארד.
5.2. מי שאינו רוכש לצורכי מסחר (כגון: דילרים, מפיצים, סיטונאים, קמעונאים וכו’).

6. הזמנת מוצרים ותשלום:
6.1. רכישת המוצרים באתר מתבצעת בדרך של יצירת סל קניות אליו מצטברים כל המוצרים שהמשתמש מבקש לרכוש באתר.
6.2. ניתן לבצע רכישה באמצעות כרטיס אשראי באתר או רכישה טלפונית לקבלת אמצעי תשלום דרך הטלפון ע”י נציג מכירה מטעם גברעם / גברעם למשרד.
6.3. לחיצה על לחצן “לתשלום” תעביר את המשתמש לדף שבו יתבקש למלא פרטים אישיים ופרטי כרטיס האשראי שבאמצעותו מתבקש ביצוע הרכישה, או לחילופין ללא פרטי כרטיס אשראי בעסקה טלפונית כפי שהוגדרה בסעיף 6.2
6.4. ניתן לבצע רכישה בתשלום בכרטיס אשראי באתר או בטלפון וכן דרך חשבון אשראי ללקוחות עסקיים בהסדר מיוחד מול גברעם.

7. אספקת מוצרים
7.1. הזמנות של מוצרים מהאתר אשר תקלטנה ותאושרנה במערכת המחשוב של גברעם בימים א’-ה’ עד לשעה: 10:00 בצהריים, תסופקנה עד 5 ימי עסקים, למעט אספקה לאזורים ספציפיים או של מוצרים אשר אינם נמצאים במלאי.

7.2. במקרים בהם זמן האספקה עשוי לעלות על 5 ימי עסקים יבוצע אישור ותאום טלפוני למול הלקוח.
7.3. הזמנות אשר תקלטנה ותאושרנה במערכת המחשוב של גברעם לאחר השעה 10:00 בבוקר, תחשבנה ככאלו שנקלטו ביום העסקים שלאחר היום בו נקלטו.
7.4. מועדי האספקה כפופים לעיכובים עקב כוח עליון, כגון – שביתות, השבתות, מלחמה, גיוס כללי, פגעי טבע, מגיפות, ונסיבות דומות ו/או עיכובים עקב גורמים ו/או אירועים לא צפויים ו/או שאינם בשליטתה הבלעדית של גברעם.
7.5. כמו כן זמני האספקה עשויים להתארך בתקופות של מבצעים מיוחדים באתר. במידה וזמן האספקה עקב מבצע יהיה ארוך מהרגיל גברעם או בא כוחה ייצרו קשר עם הלקוח כדי לעדכן מועד הגעה צפוי.
7.6. זמן ומועד האספקה מתייחס לימי עסקים בלבד (ימים א’-ה’ בלבד, לא כולל ימי חגים ומועדים רשמיים, ערבי חג, שבתון וכיו”ב).
7.7. במעמד האספקה שיתואם עם הלקוח חובה על המזמין, או מי מטעמו המורשה לחתום בשמו על טופס קבלת המשלוח, להימצא בכתובת שבחר לביצוע המשלוח ולהציג בפני השליח תעודה מזהה של מקבל המשלוח. במקרה שהלקוח או מי מטעמו לא ימצא בכתובת שנבחרה לביצוע המשלוח, אספקת ההזמנה תידחה למועד חדש סמוך (יום העסקים הבא באזור החלוקה) והלקוח יישא בהוצאות האספקה.
7.8. אספקת המוצר תבוצע “כפי שהוא” (As Is) . אם נדרשת הרכבה של המוצר, תתווסף למחיר המוצר גם עלות הרכבה, ככל שהלקוח יבקש שירות זה.
7.9. לכל הזמנה מתחת ל- 350 ₪ תתווסף עלות משלוח:
7.9.1. עלות המשלוח משתנה בהתאם למוצר ולמוצג באתר לבית אב לתכולת ארגז בודד.
7.9.2. השליחויות יתבצעו על ידי חברת שליחויות חיצונית והעלות משתנה בהתאם למוצר, למיקום הגאוגרפי ולבחירת אופן המשלוח (לבית אב או לנקודת חלוקה).
7.9.3. ניתן לבצע איסוף עצמי של המוצרים בתאום מראש ממחסננו בקיבוץ גברעם בימים א-ה בין השעות 9:00 עד 16:00.
7.10. מוצרים המוצגים באתר יכול שיהיו לא זמינים במלאי ו/או לא מתאימים למכירה במועד בו המשתמש מעוניין לרכוש אותם.
7.11. משלוחים מיוחדים – חלק ממוצרינו דורשים בשל גודלם ו/או משקלם תנאי משלוח מיוחדים או יקרים יותר מאחרים. לכן, אנו שומרים לעצמנו את האפשרות לקבוע כי המשלוח של מוצרים כנ”ל יתאפשר רק בתנאים מיוחדים, אותם נציין בכל מקום רלוונטי.

8. מדיניות החזרות וביטולים:
8.1. תקופת החזרה אפשרית של מוצרים:
8.1.1. ציוד משרדי: עד 14 יום.
8.1.2. מוצרי אלקטרוניקה: עד 14 יום.
8.1.3. מוצרים מתכלים כגון מוצרי מזון: החזרה אינה מותרת.
8.2. אופן החזרת התמורה:
החזרת התמורה, תיעשה באותו אופן שנעשה בו התשלום; היה התשלום בכרטיס אשראי, יזוכה כרטיס האשראי של הלקוח.
8.3. דמי ביטול
8.3.1. נעשתה העסקה בכרטיס אשראי וחברת כרטיסי האשראי גבתה מהחברה תשלום בעד סליקת כרטיס האשראי בעסקה שבוטלה, רשאית החברה לחייב את הלקוח בתשלום שנגבה ממנה.
8.3.2.ביטול עסקה רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר אנו נגבה ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ₪, לפי הנמוך. את המוצרים יש להחזיר אל “גברעם מעטפות איכות בע”מ ” בכתובת קיבוץ גברעם ,ד.נ חוף אשקלון, 7913000. כאשר הוצאות המשלוח למשרדינו חלות על הקונה.
8.3.3. דמי הביטול ייגבו רק בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה.
8.4. אופן החזרת המוצרים:
8.4.1. מוצרים שנרכשו באתר האינטרנט ניתן להחזיר באמצעות תאום איסוף באמצעות שליח דרך מרכז השירות. עלות המשלוח על חשבון הלקוח.
8.4.2. לחילופין, ניתן להחזיר באופן עצמי את המוצרים בתאום מראש למחסננו בקיבוץ גברעם בימים א-ה בין השעות 9:00 עד 16:00.
8.5. הגבלת זכות ההחזרה:
ניתן להחזיר סחורה אך ורק כאשר המוצר באריזתו המקורית ובמצבו המקורי, כאשר המוצר לא נפגם ולא נעשה בו שימוש בידי הלקוח ובצירוף כל החומר הנלווה (שלא נפתח ולא נעשה בו שימוש). למען הסר ספק, חיבור מוצר לחשמל, גז או מים ייחשב שימוש במוצר.
8.6. זכות ההחזרה כאמור לא תחול לגבי:
8.6.1. מוצרים שנעשה בהם שימוש או שאריזתם נפתחה או נפגמה.
8.6.2. מוצרים שחוברו לחשמל, לגז או למים.
8.6.3. ריהוט שהורכב בבית הלקוח;
8.6.4. מוצרים שיוצרו במיוחד בעבור הצרכן על פי מידות או דרישות מיוחדות;
8.6.5. מוצרים הניתנים להקלטה, לשעתוק או לשכפול, שהלקוח פתח את אריזתם המקורית;
8.6.6. מוצרי טכנולוגיה
– מוצרי טכנולוגיה שנפתחו והינם פגומים ניתנים להחלפה במוצר חדש רק כאשר המוצר פגום באריזתו המקורית.
– החזרת מוצר לצורך זיכוי הלקוח יעשה באישור ספק בלבד ובתנאי שהמוצר לא חובר לחשמל ונמצא באריזתו המקורית
– תוכנות שאריזתם נפתחה – אינם ניתנים להחזרה !!
8.6.7. מוצרי ריהוט
– מוצרי ריהוט ניתנים להחזרה אם לא הורכבו ונמצאים באריזתם המקורית בלבד. איסוף ההחזרה יחויב בדמי הובלה על פי מחירון.
– לא ניתן לבטל עסקה עבור ריהוט שהורכב בבית הלקוח .
8.6.8. מוצרים מתכלים
– אין לבצע החזרה או החלפה של ראשי דיו וטונרים שנפתחו אריזתם. טונרים וראשי דיו אשר לא תקינים הינם באחריות היבואן/הספק.
– ללקוח ישנה אפשרות לתאם מול מרכז השירות החלפת המוצר בחדש.
8.6.9. בדיקת המוצר: באם בבדיקת המעבדה ימצא כי המוצר שהוחזר איננו פגום יחויב הלקוח בעלות המשלוח והבדיקה.

9. תוכן האתר
התמונות באתר וביתר הפרסומים, נועדו להמחשה בלבד. למרות המאמץ המושקע כדי שהמידע המצוי באתר יהיה מלא ומדויק, עשויות ליפול בו טעויות או שגיאות בתום לב. גברעם שומרת לעצמה את הזכות לתקן כל טעות שכאמור קרתה בתום לב.

10. מחיר
מחירו של מוצר המופיע באתר כולל מע”מ (אלא אם צוין אחרת).

11. זכויות קניין וסימני מסחר
11.1. כל זכויות הקניין הרוחני באתר, לרבות עיצובו, תוכנו, התוכנה, היישומים, קוד המחשב, הקבצים הגרפיים, התמונות, סרטוני וידיאו, העיצובים, הטקסטים, המפרטים, וכל מידע אחר באתר ו/או הקשור בו (“תכולת האתר”), הינם בבעלותה הבלעדית של גברעם ו/או צדדים שלישים מהם קיבלה גברעם רישיון.
11.2. האתר מכיל חומרים ותכנים אשר מוגנים תחת זכויות יוצרים, סימני מסחר וזכויות קניין רוחני נוספות בהתאם לחוקי מדינת ישראל ואמנות בינלאומיות אותן מדינת ישראל אשררה.
11.3. השמות והלוגו “גברעם למשרד”, “Office and More”, “Office & More”, וכל סימני המסחר באתר ו/או הקשורים בשמות אלה הינם סימני מסחר רשומים של גברעם מעטפות איכות בע”מ וקניינה הבלעדי. אין לעשות בסימני המסחר כל שימוש, אלא אם ניתנה הרשות לכך מראש ובכתב ע”י גברעם מעטפות איכות בע”מ.

12. הגבלת השימוש
12.1. אין להעתיק, לשחזר, לשכפל, להפיץ, להציג, לטעון, לשדר, לפרסם, לעדכן, למכור, להכניס שינויים ו/או לעשות שימוש מסחרי כלשהו, בכל צורה או דרך שהיא, בתכולת האתר ו/או בפריטי המידע, התוכנה, המוצרים ו/או השירותים שמקורם באתר, כולם או חלקם, אלא בכפוף לתנאי השימוש או אם ניתנה הרשות לכך מראש ובכתב על ידי גברעם. אין לעשות באתר ו/או בתכולת האתר שימוש לכל מטרה בלתי חוקית. שימוש, במישרין או בעקיפין במידע הקיים במאגרי הנתונים של האתר הינו אסור בתכלית האיסור.
12.2. הנך רשאי/ת לעשות שימוש בחלקים מן האתר לצורך הזמנת מוצרים או כאמצעי לביצוע רכישות דרך האינטרנט בלבד, בכפוף לכך שלא יבוצע כל שינוי מכל מין וסוג שהוא באתר וכן כי ישמרו כל ההודעות הקשורות לזכויות הקניין והקניין הרוחני הכלולות באתר.
12.3. המשתמש יעשה שימוש באתר, בנתונים ובמידע למטרות חוקיות בלבד. המשתמש מתחייב בזאת להימנע מלהפיץ וירוסים וכל אמצעי טכנולוגי אחר שעלול לפגוע ו/או לשבש את פעילותו התקינה של האתר.
12.4. הפר המשתמש את תנאי השימוש באתר, גברעם תהיה רשאית להפסיק את השרות לאלתר וללא הודעה מראש ומבלי לגרוע מכל זכות אחרת העומדת לה עפ”י כל דין. כמו כן, המשתמש מתחייב לשפות את גברעם ולפטור אותה מאחריות במקרה בו תוגש תביעה ע”י צד שלישי בשל הפרת הסכם זה ע”י המשתמש ו/או הפרת זכויות הצד השלישי.

13. הגבלת אחריות
13.1. השימוש באתר הינו “כפי שהוא” (As Is).
13.2. גברעם לא מתחייבת כי האתר יפעל ללא תקלות, כי הנתונים והמידע אינם מכילים אי-דיוקים ושגיאות.
13.3. גברעם אינה אחראית לכל שימוש באתר, בנתונים ובמידע, לרבות להתאמתם למטרה ספציפית, לרמות עדכון של הנתונים והמידע המופיעים באתר, למעט מחירי מוצרים, לאיכות הנתונים והמידע, לנזקי חומרה או תוכנה העלולים להיגרם מתוכנות-זדוניות, או לנזקים הנובעים מכל כשל, עיכוב, איחור, אי-דיוק, השמטה בנתונים ובמידע.
13.4. המשתמש מסכים ומתחייב ליטול על עצמו בלבד את כל האחריות לרבות כל סיכון אפשרי הנובע מכל שימוש שייעשה באתר.
13.5. האחריות לטיב ואיכות המוצרים המוצעים לרכישה באתר הינה של היצרנים ו/או היבואנים של המוצרים, בהתאם לתנאי תעודת האחריות והשירות המוצמדים לכל מוצר, למעט מוצרים גברעם הודיעה במפורש שהשירות והאחריות בגינם ניתנים על ידה ו/או מי מטעמה ולתקופה המוגדרת ע”פ חוק.
13.6. אחריות:
13.6.1. על מוצרים שאינם מוצרי טכנולוגיה וריהוט תינתן אחריות של גברעם ל- 3 חודשים מיום הרכישה.
13.6.2. האחריות לעיל מותנית בכך שנעשה במוצר שימוש נכון וסביר, והיא בכפוף לאמור לעיל בסעיף 8.
13.6.3. פריט שימצא לא תקין יתוקן או יוחלף בפריט זהה חדש או משומש בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של גברעם.
13.6.4. הוצאות המשלוח של הפריט הבלתי תקין יחולו על הלקוח והחזרתו אל הלקוח לא תחויב בדמי משלוח.
13.7. גברעם אינה ולא תהיה אחראית לכל נזק ישיר, עקיף, מקרי, מיוחד או תוצאתי ו/או כל נזק אחר, לרבות, מבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, בגין אובדן רווחים ישירים או עקיפים ו/או פגיעה בשם הטוב ו/או במוניטין, הנובעים או קשורים בדרך כל שהיא בשימוש, העתקה ו/או הצגה של האתר, בגין עיכוב בשימוש ו/או אי יכולת שימוש באתר ו/או במוצרים שנרכשו באמצעותו, ו/או הנובעים בכל דרך אחרת מהשימוש באתר, בין אם בעילה חוזית ו/או נזיקית ו/או כל עילה אחרת.
13.8. גברעם אינה מתחייבת ששירותי האתר יינתנו כסדרם, לא יופרעו או יופסקו, יתקיימו ללא טעויות, ויהיו חסינים מפני כל גישה בלתי מורשית למחשבים למרות מאמציה בעניין, או מפני נזקים, קלקולים, תקלות או כשלים בחומרה, בתוכנה, בקווים ובמערכות התקשורת, של גברעם והיא לא תישא בכל אחריות במקרה של שיבושים או בעיות כאמור.
13.9. בכל מקרה שגברעם לא תוכל לעמוד בהתחייבויותיה ו/או לספק את המוצרים או בכל מקרה של שיבושים אחרים כגון בעיות מלאי, חוסר, אספקה וכיוב’, או בעיות מחמת כוח עליון ו/או הנובעות מגורמים או אירועים שאינם בשליטתה של גברעם, אזי, למעט הזכות לביטול הרכישה, תוך זיכוי החשבון בסכום החיוב (במידה וחויב), לא תישא גברעם בכל אחריות כלפי המזמין.

14. הגבלת אחריות בגין קישורים לאתרים זרים
14.1. האתר מכיל קישורים לאתרים ושירותים באינטרנט, שאינם מופעלים על ידי גברעם ושאין לה כל שליטה בהם (“אתרים זרים”). השימוש באתרים זרים יעשה ישירות מול בעלי האתרים, על אחריותו/ה הבלעדית והמלאה של המשתמש/ת ובכפוף לכל תנאי השימוש הרלוונטיים.
14.2. גברעם אינה ולא תהא אחראית, לשימוש ו/או פעולה ו/או התקשרות שיבוצעו באתרים זרים ו/או לתכנים המופיעים בהם.

15. פרטיות וסודיות מידע
15.1. הפרטים שימסרו ע”י המשתמש לצורך ביצוע הרכישה ישמרו על ידי גברעם בהתאם לחוקי הגנת הפרטיות.
15.2. המידע הרגיש שנמסר לחברה מועבר באמצעות שרת מאובטח, המידע שלך מוצפן בדרכו בין המחשב שלך לשרת האתר. הצפנה זו מקשה או אינה מאפשרת לאחרים לראות את הנתונים והמידע האישי שהנך מוסר. גברעם עושה שימוש באמצעי אבטחת מידע סבירים אשר מהווים סטנדרט בתעשיית האינטרנט ואף מעדכנת ו/או משכללת את אמצעי האבטחה, כאמור מעת לעת וזאת על מנת להגן על המידע. למרות האמור לעיל, קיים סיכון של חדירה למאגרי הנתונים. כל עוד גברעם נוקטת באמצעי אבטחה סבירים, היא לא תהיה אחראית לנזק שנגרם בעקבות פריצה כאמור ועל העברת מידע אודותיך או מידע שנמסר על ידך לצד ג’ כלשהו כתוצאה מפריצה כזו. גברעם שומרת לעצמה את הזכות לנקוט באמצעי אבטחה סבירים אחרים מהמתואר לעיל, התואמים את הסטנדרט הנהוג בתעשיית האינטרנט.
15.3. מובהר כי כל הפרטים הנמסרים אלינו בתהליך הקנייה מועברים אלינו כשהם מוצפנים אנו זקוקים לפרטים אלו כדי להשלים את הליך הקנייה לצורך משלוח הפריטים וחיוב כרטיס האשראי אנו מתחייבים שלא להעבירם לצד שלישי, להוציא חברת האשראי .
15.4. בהסכמתך לתנאי השימוש ותקנון זה הנך מאשר לגברעם לפנות אליך בדואר אלקטרוני, בכתב או בעל פה, בכל מידע בדבר מבצעים באתר ו/או גברעם ו/או בדבר פרסומות מגופים מסחריים נבחרים כיו”ב.

16.פינוי פסולת אלקטרונית

– שימו לב! ניתן למסור פסולת אלקטרונית על פי החוק לטיפול סביבתי בציוד חשמלי ואלקטרוני ובסוללות התשע”ב-2012. אם ברצונך למסור פסולת אלקטרונית ניתן לרשום בהערות בהזמנה או לשלוח מייל misrad@gevaram.com מייד לאחר קבלת אישור ההזמנה עם מספר ההזמנה.בנוסף במחסננו בגברעם למשרד – קיבוץ גברעם קיים מתקן פינוי פסולת אלקטרונית במידה והינכם מעונינים לאסוף את הזמנתכן ולמסור פסולת אלקטרונית.

17. שונות
17.1. “גברעם” משמע, החברה לרבות עובדיה ונציגיה או מי מטעמה.
17.2. גברעם שומרת על זכותה לשנות את תנאי השימוש באתר מעת לעת, לפי שיקול דעתה הבלעדי. תנאי שימוש מעודכנים יכנסו לתוקפם תוך 14 ימים מיום פרסומם באתר.
17.3. לגברעם הזכות לקבוע את המוצרים והשירותים לרכישה באתר וכל הקשור בהם, וכן להגביל מכירת מוצרים ושירותים, הכל לפי שיקול דעתה הבלעדי.
17.4. גברעם שומרת על זכותה להפסיק בכל עת את פעילות האתר והשימוש בשירותים המוצעים בו, לרבות הקישורים לאתרים זרים, על פי שיקול דעתה הבלעדי וללא כל התראה מוקדמת.
17.5. גברעם רשאית לשנות את האתר, מבנהו, מראהו, תכניו, היקף השירותים הניתנים בו וכל חלק בו, לפי שיקול דעתה הבלעדי וללא כל התראה מוקדמת. לא תהיה למשתמש כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי גברעם בגין ביצוע שינויים כאמור ו/או בגין תקלות שיתרחשו עקב ביצוע השינויים.
17.6. בכל מקום בתקנון זה בו משתמשים בלשון זכר, הכוונה גם לנקבה במשתמע.

הרשמה / התחברות