• 0
  • 0

    אין מוצרים בסל הקניות.

מה זה ה-More הזה? מחזקים אוכלוסיות מוחלשות

Office&More שמה לה למטרה כחלק מהציוד המשרדי הנמכר למכור גם מוצרי נייר, מתנות ונוי למשרד שנוצרו על ידי עמותות שמטרתן חיזוק אוכלוסיות מוחלשות.
קבוצת שכולו טוב היא בדיוק עמותה כזו. היא שמה לה למטרה לקדם שינוי ולייצר הזדמנות חברתית שווה עבור אנשים המתמודדים עם מגבלה נפשית, לפעול לקידומם ושילובם התעסוקתי והחברתי בקהילה.
לעמותה עצמה מיזמים שונים ומגוונים, תעסוקתיים וחברתיים כאחד.
תחום אחד בעשייתם הוא התחום אליו פנתה Office&More והוא תחום המפעלים המשלבים. במפעלים אלו כחלק מתהליכי השיקום התעסוקתי מועסקים מקבלי השירותים של העמותה ומייצרים מוצרים בטווח נושאים רחב הנוצרים משלב חומרי הגלם ועד המוצר הסופי.
באתר שלנו תמצאו מוצרים של מפעלי paper work המופעלים על ידי העמותה. ישנו מגוון מוצרים ייחודיים לבית ולמשרד העשויים מנייר ממוחזר.
תוכלו למצוא לוחות המחליפים את לוחות השעם המוכרים, מעמדים לניירות, פחים ועוד מוצרים משתנים.
כל המוצרים הללו יוצרו על ידי המועסקים במפעל. המפעל והעמותה כולה אינם מתקיימים או מתבססים על תרומות. קבוצת שכולו טוב אינה מקבלת תרומות או מתנדבים, ומעודדת את עובדיה השכירים ואת מקבלי השירות להתנדב ולתרום בעצמם לקהילה באמצעות עשייה חברתית.
ברכישת מוצרי העמותה אנו מאפשרים לעמותה להמשיך ולפעול. בין המארזים השונים המוצעים יהיו מפעם לפעם מארזים מיוחדים לחגים הכוללים גם מוצרים ממפעלים אחרים של העמותה בין אם מדובר במוצרי ריח למשרד, נרות או מארזי שי לחגים. גם אנו ב Office&More נדאג לשלב את מוצרי העמותה יחד עם מוצרים אחרים באתר למארזים ומבצעים ייחודים.

הרשמה / התחברות